Kanalizasyon Lağım Kokusu Tespiti

Banyo, Tuvalet, Mutfak Pis Koku Tespiti 0532 580 97 29

Kanalizasyon Lağım Kokusu Tespiti Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen lağım kokusunu tespit etmek gider borularını kontrol eden makine ile yapılmaktadır. Koku tespit makinesi pis su gider borularındaki oluşan hataların bulunmasında yardımcı olmaktadır. Gider hatlarına uygulanan duman teknolojisi kullanan ustalarımız kısa sürede lağım kokusunun sebebini bulmaktadır yapılan hatalı tesisat montaj sonucu oluşan koku sorununu kökten çözmekteyiz. Sizlerinde bulunduğu yerde tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda pis koku sorunu varsa Mersin geneli firmamızla iletişime geçebilir koku sorununu en doğru şekilde çözdürebilirsiniz.
Hemen Ara WahatsApp

Lağım Kokusunun Sebepleri Nelerdir?

Lağım kokusu başımıza gelen can sıkıcı sorunlardan bir tanesidir. Gider borularında usta hatalarından kaynaklı lağım kokusu gelmektedir ve lağım kokusu artık firmamız tarafından profesyonel cihazlar ile kırmadan bulunmaktadır.

Peki, lağım kokusu neden gelir?

 1. Gider borularının tıkalı olması
 2. Banyo süzgeçlerinin içerisinde su kalmaması
 3. Süzgeçlerin kapağının çıkarılması
 4. Lavabo sifonuna es verilmemesi
 5. Gider ağızlarının contasız olması
 6. Havalandırma menfezinin kapalı olması
 7. Bina gider havalandırma borusunun hatalı yapılması

Banyo veya tuvaletlerden koku gelmesinin başlıca sebeplerini saydık, evinizde lağım kokusu varsa öncelikle koku sebebini araştırmalıyız. Eğer ki bunlar koku gelmeye devam ediyorsa firmamızla iletişime geçin duman sonsözlü cihazlarımız ile koku tespitini yapalım.

Koku Tespiti Nasıl Yapılır?

Evde koku tespiti nasıl yapılır? Sorusunu sürekle duyuyoruz Banyo tuvalet yada mutfak giderlerinden koku gelmesi sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Firmamız kokunun geldiği yeri bulmak için duman üreten gelişmiş cihazlar kullanmaktadır. Duman sensorlu makine ile gider hatlarına gönderilen sis (duman) sayesinde kokunun geldiği yer kolaylıkla bulunmaktadır. Kullandığımız cihazlar kokuyu görünür hale getirdiği için sorunsuz kesin çözümlü hizmetler sağlamaktayız.

Bazı durumlarda Pis Koku Bulma gider borularında oluşan tıkanıklıklar sebebi ile koku oluşmaktadır. Gider borularında tıkanıklık varsa kameralı sistemlerle tespit edip gelişmiş robot makineler ile tıkanan bölgeyi açmaktayız ve koku sorununu ortadan kaldırmaktayız. Firmamız mersin geneli sorunsuz hizmet vermektedir evinizde veya iş yerinizde koku sorunu varsa 0532 580 97 29 numaralı hatlardan bizi arayabilirsiniz.
Hemen Ara WahatsApp Koku Tespiti Nasıl Yapılır

Banyodan Lağım Kokusu Gelmesi

Banyo gider kokusunun tespit edilmesi için uzman firmalardan destek almanız kolay ve kesin sonuçlu çözümler sağlamanıza yardımcı olur koku tespit hizmeti için en yakın servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 1. Banyo gider kısmında su seviyesinin azalmış olması koku sebebidir.
 2. Lavabo sifonunun içerisinde su eksilmesi koku gelmesini sağlar
 3. Klozet içerisine yeteri miktarda su dökülmezse koku gelir
 4. Banyo giderinde tıkanmalar sebebi koku oluşur
 5. Klozetin gider bağlantısı hatalı yapıldı ise koku gelir
 6. Süzgeç içerisinde su kaçmasa koku gelir
 7. Süzgeç kapağı takılı olmasa koku oluşur
 8. Kanalizasyon Lağım Kokusu Tespiti

Banyo Süzgecinden Koku Gelmesi

Banyoda lağım kokusu olmasının başlıca sebeplerinden bir tanesi süzgeçlerdir. Banyo süzgeçleri içerisine su dökülmediği için koku yapmaktadır. Süzgeç içerisinde su olması sifon oluşturduğu için kokunun gelmesini önlemektedir. Bazı yerlerde ise kalitesiz süzgeç kullanımı içerisinde su olsa bile koku yapmaktadır. Banyo süzgecinden koku gelmesinin sebebinin kesin olarak öğrenmek için firmamızla iletişime geçin gelişmiş cihazlar ile süzgeç koku tespiti yapalım.

Duşakabin Giderinden Koku Gelmesi

Banyo duş giderinden koku gelmesi boru içerisine yapışıp biriken kullardan ve sabun artıklarından kaynaklı olmaktadır. Duş gider kısmında montaj hatası varsa koku gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Duşakabin giderleri içerisinde sifon oluşan bölümde kıl birikmesi koku gelmesinin sebebidir. Kabin içerisine kaçan kıllardan kaynaklı tıkanıklıkta oluşmaktadır ve bu durum kukuya sebep olmaktadır. Tıkanıklık açan robot makine ile gider borusunu temizleyip koku sorununu ortadan kaldıralım.
Hemen Ara WahatsApp

Evde Lağım Kokusu Var

Evde lağım kokusu farklı sebeplerden oluşmaktadır pis su gider borularında yapılan hatalardan kaynaklı koku problemi oluşmaktadır. Kanalizasyon hatlarında oluşan gazın evin içerisine dolmasını engellemek için sebebinin bulunması gerekir firmamız kokuyu görünür hale getiren makineler ile kokunun kaynağına inip nereden geldiğini bulmaktayız. Gider borularında oluşan sorunların tamirini de en doğru şekilde yapmaktayız. Mersin de hizmet veren firmamız koku tespiti işlerinde her zaman sizlerleyiz firmamızı arayın en kısa zaman da gelip koku sorununu tamamen çözelim.

Telefon et