Mersin Lağımcı

Tıkalı Lağım Açma 0532 580 97 29

Tıkalı lağımlar, ev yaşamında karşılaşılabilecek en can sıkıcı sorunlardan biridir. Suyun geri tepmesi, kötü koku ve hijyenik olmayan bir ortam yaratması nedeniyle evde rahatsızlık ve huzursuzluk yaratabilir. Ancak endişelenmeyin, tıkalı lağımları açmak için birçok yöntem mevcut.
Hemen Ara WahatsApp

Bazı pratik yöntemler arasında, lavabo açıcılar, boru temizleyiciler, doğal ürünler (sirke ve kabartma tozu gibi) yöntemler mevcuttur.  Bu yöntemlerle tıkalı lağımları açmak oldukça zordur. Mersin geneli firmamızı arayın tıkanan lağımları sizin yerinize robot makinelerle biz açalım.

Lağım Neden Tıkanır?

Lağımların tıkanmasının birçok nedeni vardır. En yaygın nedenler arasında, yanlış kullanım, yabancı cisimlerin atılması tıkanıklık oluşmasının sebepleri sayılabilir. Örneğin, tuvalet kâğıdı, saç, yiyecek artıkları, yağlar ve deterjan kalıntıları, borularda tıkanıklığa neden olmaktadır.

Ayrıca, tesisat sisteminde bulunan boruların yaşlanması zamanla korozyona uğraması da tıkanıklıklara yol açmaktadır. Mersin de lağım tıkanıklığı firmamız tarafından robot makineler ile sorunsuz açılmaktadır.

Mersin Tıkalı Lağım Açma

Mersin lağımcı, lağım tıkanması, evinizde birçok riskler oluşturabilir. Öncelikle, su geri tepmesi, hijyenik olmayan bir ortam yaratarak sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca, tıkalı lağımlar, evinize kötü koku yayarak rahatsızlık verici bir ortam oluşturmaktadır.

Bunların yanı sıra, tıkalı lağımlar, evinize ciddi hasarlar verebilir. Su kanalizasyon sularının evinize dolması, duvarlarda nemlenme, parke kabarmaları, eşyalarınızın batması, elektrik arızaları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tıkanan lağım giderinin açılması en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Mersin de faaliyet gösteren firmamız tıkanan lağım açma hizmetini uzman ustaları ve gelişmiş cihazlarımız ile lağım tıkanıklığını açmaktayız.

Robotla Tıkalı Lağım Açma

Tıkalı lağımları önlemek için birkaç basit adım atabilirsiniz. Öncelikle, tuvalet kâğıdı ve yabancı cisimleri lavaboya veya tuvalete atmaktan kaçının. Ayrıca, yağları ve yiyecek artıklarını lavaboya dökmeyin, bunları çöpe atın.

Boruların düzenli temizlenmesi de tıkanıklıkları önlemeye yardımcı olabilir. Bunun için, Mersin lağım açma firmamızla iletişime geçin senede bir defa lağım borularını temizleyelim.
Robotla Tıkalı Lağım Açma

Kameralı Lağım Açma

Kameralı tıkalı lağım açmak için en bilindik yöntem robot makinelerle açılmasıdır. Firmamız Mersin lağımcı firmamız sizlere profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Lağım gider borularının açılmasında kırma dökme olmadan sorunsuz hizmet vermekteyiz. Mersin geneli deneyimli ustalarımız ve modern cihazlarımız ile tıkanan lağımların açılmasında sizlere bir telefon kadar uzağız.
Hemen Ara WahatsApp

Evinizin, binanızın lağım boruları tıkandığı zaman lavabo açıcılar veya temizleyici kimyasallar kullanmayın. Bazı kimyasallar lağım borularına zarar vermektedir ve açılması zor hale gelmektedir.  Bina lağım borusu tıkandığı zaman profesyonel yardım almak en iyi seçenek olabilir. Profesyonel tesisat firmamız, özel cihazlar kullanarak tıkalı lağımları hızlı ve etkili bir şekilde açmaktadır.

Tıkalı Lağım Borusu Nasıl Açılır?

Ev yaşamında karşılaşılabilecek en can sıkıcı sorunlardan biride tıkalı lağım borularıdır. Ancak bu sorun profesyoneller tarafından tıkanıklığın giderilmesi gerekmektedir. Lağım borularına deneyimi olmadan yapılan müdahaleler gider lağım borularının hasar görmesine ve kırılarak değişmesine neden olacaktır. Mersin de faaliyetini sürdüren tıkanıklık açma firmamız lağım borularını gelişmiş ekipmanlar ile kırmadan profesyonellikle açmaktadır.

İlgili Makaleler

Telefon et