Su Kaçağını Bulan Cihaz

Cihazla su kaçağı bulma

Su Kaçağını Bulan Cihaz, Son sistem bilgisayarlı cihazları bünyesinde bulunduran firmamız profesyonel su kaçağı tespiti yapmaktadır. Firmamızı arayıp gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en kısa zamanda gelerek Mersin geneli hizmet vermekteyiz uygun fiyat ve tamir garantisi ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Cihazla su kaçak tespiti

Evinizde ıslaklık nemlenme ve alt kata damlama olduğu zaman tesisatta su kaçağı olduğu anlamına gelir. Su kaçağının bulunması kameralı cihaz olmadan mümkün değildir. Cihaz olmadan su kaçağını tespit etmek her yeri kırmak demektir bu durumsa evinizin tadilata girmesine sebep oluşturmaktadır. Kırma işlemini en aza indirmek için kullanılan su kaçak tespit cihazları kullanılmalıdır. Su kaçağının tam yerinin bulunması için cihaz kullanımı şarttır.

Kameralı su kaçağı tespit cihazları termal kamera, akustik dinleme, boru içi görüntüleme ve basınç ölçüm cihazlarından oluşmaktadır. Su borusunda kaçıran yerin bulunması farklı cihazlar kullanılarak kaçıran bölgenin net olarak bulunması gerekir. Cihazla su kaçağı tespiti kaçağın bulunmasında sorunsuz hizmet sağlar doğru kullanılan ekipmanlar noktasal su kaçağının bulunmasında sizlere yardımcı olur.

Cihazla su kaçağı nasıl bulunur?

Günümüz teknolojisi ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti firmamız tarafından mersinde yapılmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti yapılırken kullanılan cihazların önemi çok fazladır Peki, Su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Kameralı su kaçak tespiti: su kaçağı tespit işleminde kaçıran bölgenin ve borunun yerinin bulunmasında en önemli etkendir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılırken suyun kaçıran yerinin nemlenme durumuna göre ortalama kaçağa yakın tespitler yapılmaktadır.

Akustik cihazla su kaçak tespiti: hassas akustik su kaçak cihazı hassas dinleme ile su kaçağının bulunmasında kullanılması gereklidir. Hassas ses algılaması ile kaçıran yerin noktasal yerinin bulunmasında kullanılır hata payını en az seviyeye düşürerek su kaçağı bulunur.

Basınçla su kaçağı tespiti: ilk olarak kullanılan ve sıcak yada soğuk hatlarda su kaçağının olduğunu belirleyen bir cihazdır. Tesisatta su kaçağı belirlendikten sonra sisteme uygulanan basınç ile akustik dinleme cihazı kullanılır ve su kaçağı bulunmaktadır.

Endoskop kamera ile su kaçağı tespiti: bu sistemle pissu gider borularında oluşan kaçakların tespit işlemi gerçekleşmektedir. Gider borularında oluşan kırık çatlak veya deliklerin bulunması için boru içerisine gönderilen kamera ile gider borusunun iç kısmı görüntülenerek kaçak bulunmaktadır.
Cihazla Su Kaçağı Bulan Usta

Cihazla Su Kaçağı Bulan Usta

Tesisat su kaçaklarının bulunmasında cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalar her gecen gün çoğalmaktadır. Tesisat su kaçağı bulmak için deneyimde gerekmektedir tesisat bilgisi olmayan ve tesisat ustası olmayan kişiler cihazları alıp su kaçağına gitmeye başlamışlardır. Bu durum ustanın su kaçağını bulamayacağı gibi evinize zarar da verecektir.

Firmamız da bulunan deneyimli ustalarımız sayesinde profesyonel su kaçağı tespiti yapmaktayız. Mersin su tesisat firmamızla iletişime geçerek işinde uzman ustalar çağırabilir ve sorunsuz garantili su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçak tespiti Yapan Firma

Tesisat sorunlarının başında gelen su kaçağı ivedilikle bulunup tespit edilmesi gerekir bu durumda cihazla su kaçağı tespiti yapan firma çağırmanız gerekir. konusunda uzman ustalarımız sorunsuz ve garantili hizmet vermektedir. Evinize zarar vermeden en az kırımla su kaçağının tamir ve tespiti yapılmaktadır. Su kaçak tespit cihazlarını doğru kullanımla tamir işlemini en aza indirmektedir su kaçağının sorunsuz bulunması ve onarılması için mersin su tesisat firmamızla iletişime geçebilir garantili tesisat tamir işlemi yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Telefon et