Tesisat Su Kaçağı Bulma

Tesisat Su Kaçak Tespiti 0532 580 97 29

Su kaçağı belirtilerini bilmek tesisat sisteminde olası su kaçaklarını anlamanızı sağlar. Tesisat borularında su kaçağı varsa alt kata damlama veya duvarlarda kabarma ıslaklık olarak da karşımıza çıkar. Duvarda, tavanda nemlenme hafif ıslaklık kabarma varsa damlama olmuyor ve nemlenmenin yayılımı az ise bu durum pis su kaçağı olduğunu gösterir. Aynı durum derz aralarındaki boşluklardan su akmasıyla da rutubet belirtileri vermektedir. Böyle bir durumda boru içi görüntüleme kamerası ile giderlere bakılması gerekmektedir.

Tesisat sisteminizde su kaçağı varsa bu karşımıza damlama olarak çıkar ve damlama kesilmez bu tesisat borularında (sıcak su borusu, soğuk su borusu) su kaçağı var demektir. Bu durumda firmamızla iletişime geçiniz. Göndereceğimiz kameralı su kaçak tespiti yapan ustalarımız kırmadan su kaçağını bulacaktır.

Tesisatta su kaçağı nasıl anlaşılır? Diye düşünüyorsanız Mersin tesisat olarak evinizde oluşan su kaçaklarını gelişmiş cihazlarla detaylı inceleme sonucu bulabiliriz. Tesisat borularında su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız firmamızı arayabilir tesisat sisteminin kaçak testini yaptırabilirsiniz.
Hemen Ara WahatsApp

Kameralı su kaçağı tespit:Garantili hizmet
Cihazla su kaçağı tespit:7/24 Servis
İletişim:0532 580 97 29

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su kaçağı belirtileri farklı yöntemlerle anlaşılmaktadır;

1: Fayans derz aralarında sararma olması

2: Duvarda veya tavanda kabarma rutubetlenme

3: Ev içerisinde su kullanımı olmadığı halde su saatinin devamlı dönmesi

4: Su faturasının diğer aylara göre fazla gelmesi

5: Kombi kalorifer sisteminin su eksiltmesi

6: kullanım olmadığı halde arada bir çalışması

7: Alt daireye su damlaması veya yan dairede duvarlarda ıslaklık olması

Su kaçağını anlamanın birden fazla yolu vardır. Evinizde bu kaçağı olduğunu düşünüyorsanız Mersin Tesisat firmamızı arayın modern cihazlar ve deneyimli ustalarımız ile su kaçağının olduğu yeri kırmadan bulup titizlikle tamirini yapalım.
Mersin tesisat olarak su kaçağı bulma konusunda sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Evinizi kırdırmadan önce firmamızla iletişime geçin kırmadan su kaçağı tespiti yapalım su kaçağını sorunsuz çözelim.
Tesisatta Su Kaçağı Bulma

Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Tesisat Su Kaçağı Bulma, Evinizde kabarma, ıslaklık veya rutubet oluşumu varsa tesisat borularında gizli su kaçağı olduğu anlamına gelmektedir. Evinizde belirttiğimiz su kaçağı belirtileri görüyorsanız tesisat hatlarında detaylı arama çalışması yapılmalıdır. Duvarlarda kabarma oluyorsa kabarıklık ve nemlenme zeninden en fazla bir metre yüksekliğe kadar çıkıyorsa tesisat borularında su kaçağı arama yapılması gerekir. Mersin su kaçak tespit firmamızla iletişime geçebilir işinde uzman ustalarımızdan destek alabilirsiniz.
Hemen Ara WahatsApp

Cihazla Tesisat Su Kaçağı Bulma

Evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız ve su kaçağı belirtileri oluşmaya başlamışsa cihazla su kaçağını bulmak için detaylı çalışma yapılmalıdır. Tesisat borularında kaçak var nasıl bulurum diye düşünmeyin firmamız bilgisayarlı cihazlarla su kaçak sorununu profesyonel yöntemlerle kırmadan bulup en az hasarla tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Kameralı su kaçağı bulma yöntemi? Hızlı şekilde kaçağın yerinin bulunmasında ve en az maliyetle su sızıntısının olduğu yerin onarılmasında bizlere yardımcı olmaktadır.

Kameralı Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Tesisat borularında kaçak olması, hatalı yapılan tesisat montajı, malzeme kalitesi, aşırı su basıncı ve dış etkenlerden gelen darbelerlerden oluşur. Tesisat su kaçağı teknolojik bilgisayarlı cihazlarla bulunur. Tesisat kaçak bulma cihazı kaçıran bölgeyi tespit eder ve en az hasarla tamiri yapılır. Mersin de tesisat su kaçağı tespit yapan firmamız deneyimli ustaları ve modern cihazları ile tesisat su sızıntısının noktasal olarak bulunup tamirini yapmaktayız.

Su Kaçağını Kim Bulur?

Mersin tesisat olarak gelişmiş cihazlarla su kaçaklarının yerini noktasal olarak bulup en az maliyetle tamirini yapmaktayız.

İlgili Makaleler

Telefon et