Bulaşık Makinesi Giderinden Su Gelmesi

Mersin Bulaşık Makine Gideri Açma 0532 580 97 29

Bulaşık makinesi kullanımı her evde yâda iş yerinde mevcut dur. Bulaşık makinesi mutfaklarda bulunur ve gider hattı mutfak lavabosu ile aynı yere bağlanır. Mutfakta lavaboya dökülen yağ kalıntıları ve bulaşık makinesine konulan tabakların düzgün temizlenmemesi ile makine giderinin tıkanması kaçınılmaz olmaktadır. Bulaşık makinesi gideri yağlanmadan kaynaklı tıkanmaktadır mersin su tesisatçı firmamız gelişmiş robot makineler ile bulaşık makinesi giderini kırmadan açmaktadır.
Hemen Ara WahatsApp

Tıkalı Bulaşık Makinesi Gideri Nasıl Açılır?

Bulaşık makinesi ve mutfak lavabo gideri yağlanmadan kaynaklı tıkanır ve bunun açılması gelişmiş makineler ile yapılmalıdır. Mersin’de 7/24 hizmet veren tıkanık açma servisimiz tıkanan bulaşık makinesi giderlerini gelişmiş robot makineler ile kırma dökme olmadan sorunsuz açmaktadır. Bulaşık makinesi içerisine gönderilen sarmal yay boruya zarar vermeden yağlanmayı en ince ayrıntısına kadar temizleyip mutfak ve makine kullanımını sorunsuz hale getirmektedir. Evinizde yada iş yerinizde bulaşık makinesi giderinde tıkanıklık varsa servislerimizle iletişime geçerek deneyimli ustalarımıza bulaşık makinesi giderini aştıra bilirsiniz.

Bulaşık makinesi Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak tezgâhlarının altında iki tane gider borusu bulunmaktadır. Bir tanesi mutfak evyesi bağlanır diğer hatta bulaşık makinesi bağlanmaktadır duvarın içerisinde bu iki hat birleşerek ana kolona bağlanır. Bu sebeple bulaşık makinesi gideri tıkandığı zaman mutfak lavabosunun gider borusu da tıkanmış olur. Mutfak lavabosundan su açıldığı zaman makine gider bağlantısından su akması oluşur. Bunun sebebi gider borusunun yağlanmadan kaynaklı tıkanmasından kaynaklıdır.

Bulaşık makinesi gider borusunun tıkanıklığını açmak için kesinlikle lavabo açıcıların kullanımını önermiyoruz. Mutfak lavabosuna dökülen lavabo açıcı, gider borusuna zarar vereceği gibi lavabodan çıkan gazların da kanserojen etkileri olduğu bilinmektedir. Bulaşık makinesi giderinin tıkanması durumunda mersin bulaşık makine gideri açma servislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bulaşık makinesi giderinin robot makinelerle en doğru şekilde açalım.

Mutfak Lavabosunun Altından Su Gelmesi

Mutfak lavabosu ve bulaşık makine gideri tıkandığı zaman mutfağı kullandığınızda veya bulaşık makinesini kullandığınızda mutfak lavabosunun altından su gelmektedir. Bulaşık makine gideri açılmadığı takdirde gider boruları tıkalı olacak ve kullanım esnasında lavabonun altından su akması yaşanacaktır.
Hemen Ara WahatsApp

Mutfak lavabo gider bağlantı yerinden su gelmesi, durumunda profesyonel yardım almalısınız. Tıkanan bulaşık makinesi gideri ve mutfak lavabo gideri dolap ve duvar içerisinde kaldığı için sizin müdahale etmeniz sorunun daha çok büyümesine sebep olacaktır. Bulaşık makinesi gider borusu küçük ve ince olduğu için hatalı yapılan müdahalede kırılma ve çatlamalar meydana gelmektedir. Mersin tıkalı bulaşık makinesi açma firmamızdan deneyimli usta çağırabilir makine gider borusunu sorunsuz açtırabilirsiniz.
Bulaşık makinesi Gideri Neden Tıkanır

Bulaşık Makinesi Çalışınca Mutfak Giderinden Su Geliyor

Mutfak pis su gider borusu ve bulaşık makinesi gider borusu aynı yere bağlı olduğu için hangisini kullanırsanız su kaçırması yaşanacaktır. Makine giderinin yağlanmadan kaynaklı tıkanması yâda boru içerisi daralıp suyu yeteri kadar çekmemesi kullanım esnasında su kaçırmasına sebep olacaktır. Bulaşık makine giderinin tıkanma sebebi mutfakta kullanılan yağların gidere dökülmesinden kaynaklıdır. Boru içerisinde katmanlaşan ve tıkanıklığa sebep olan yağlanma firmamız tarafından robot makinelerle açılmaktadır.

Bulaşık Makinesi Giderinden Su Geri Vuruyor

Mutfak lavabosunda su kullanımında sorun yok fakat bulaşık makinesi açıldığı zaman su taşıyorsa gider borularının içerisinde daralma meydana gelmiştir. Bulaşık makinesi açıldığı zaman makineden gelen su buru içerisinde solmaya sebep olacağı için bağlantı yerlerinden su kaçırmasına sebep olacaktır.  Mutfak makine bağlantısının su kaçırmasını önlemek için firmamızla iletişime geçiniz. Tıkanan bulaşık makinesi giderini kırmadan açalım.
Hemen Ara WahatsApp

İlgili Makaleler

Telefon et