Tavandan Su Damlıyor Ne Yapmalıyım

Tavandan su damlamasının sebepleri 0532 580 97 29

Tavandan Su Damlıyor Ne Yapmalıyım diye düşünüyorsanız Mersin su tesisatçı firmamız son sistem cihazlar ve işinde deneyimli ustalarımız ile evinizde oluşan her türlü su kaçaklarının tespit ve onarımını yapmaktayız. Mersin geneli su sızıntılarının tespit ve tamir konusunda profesyonel hizmet almak istiyorsanız Mersin su kaçak tespit servisimizle iletişime geçebilirsiniz.
Hemen Ara WahatsApp

Tavandan Su Neden Damlar

Evinizin tavanından su damlaması varsa üst kat komşunuzun tesisat sisteminde su kaçağı olduğu anlamına gelir. Tesisat sisteminde oluşan su sızıntılarının ivedilikle tespit edilmesi ve tamirinin yapılması gerekmektedir. Temiz su tesisatı su kaçağı yada pis su gider borusu su kaçağı alt kata damlama olarak kendini belli eder. Su sızıntılarının bulunmasında firmamız profesyonel hizmet sunmaktadır. Gelişmiş cihazlar ve profesyonel ekiplerimiz ile su kaçağının yerin kırmadan bulup tamirini yapmaktayız.

Banyo Tavanından Su Damlaması

Banyo tesisatında oluşan su kaçağı alt katın banyosunda nemlenme damlama olarak belirir. Tesisat buruları hatalı döşeme yada malzeme kalitesinden kaynaklı sızıntı meydana gelmektedir. Banyo tavanından su damlaması varsa öncelikle fayans aralarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Fayans aralarında der yoksa alt kat tavanına sararma ve rutubet olarak belirir. Tesisat borularında su kaçağı varsa profesyonel tesisatçı çağırmanız gerekmektedir. Kameralı tesisatçılarımız banyo su kaçağını sorunsuz onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Tuvalet Tavanından Su Damlaması

Tuvalet tavanından su gelmesi tesisat borularının, gider borularının arızalanmasından kaynaklıdır. Tuvalet taşının gider borularının hatalı döşenmesinden sıklıkla kaçak meydana gelmektedir. Tuvalet taşlarının bas hortumlarının çatlaması yada deforme olmasından kaynaklıda kaçak oluşur. Tuvaletin tavanından su damlıyor sorunları ile sıklıkla karşılaşırız mersin geneli hizmet veren firmamız gelişmiş cihazlarla tuvaletin tavanından su damlaması ve çözümü konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Koridorun Tavanından Su Damlaması

Koridorun tavanından damlayan sular üst komşunuzun evinde su kaçağından kaynaklıdır. Evinizin tavanı duvarlar parke ve alçı batmadan su kaçağının onarılması gerekmektedir. Mersin de profesyonel su kaçağı bulan firmamız tavandan damlayan su arızasının tespitini ve tamir işlemini yapmaktadır. Gelişmiş cihazlar sayesinde evinizde kırma dökme olmadan su kaçak sorununu hızlıca çözüyoruz.
Hemen Ara WahatsApp

Alt Katın Tavanından Damlaması

Tesisat sisteminde oluşan su sızıntısı fayans altında olduğu için gözle görülmemektedir. Su sızıntısının alt kata damlaması yada evinizin duvarlarında kabarma veya rutubet olduğu zaman fark ederiz. Fayans altında oluşan su kaçağı önemsenmediği zaman daha büyük masraf ve tamir işlemine sebep olacaktır. Alt katın duvarlarının tavanının kabarma dökülme ve su damlaması sorunu için firmamızı arayın profesyonel ekiplerimizle mersin geneli sizlere hizmet verelim.
Alt Katın Tavanından Damlaması

Duvarlarda Kabarma Neden Olur

Tesisat boruları evinizin içerisinde olduğu için en küçük su sızıntısında duvarlarda nemlenme ve kabarma oluşur. Duvar içerisinden gelen sızıntının yerinin bulunması için gelişmiş kameralı sistemler kullanılmaktadır. Mersin su tesisatçısı olarak kullandığımız cihazlar duvar içerisinde borunun yerini ve su kaçağının yerini gösteren son teknolojik cihazlardır.

Hemen Ara WahatsApp

Duvarda su kaçağı varsa cihazlarımızla noktasal tespit yaparız minimum yer kırılarak tamir işlemini gerçekleştiririz. Mersin geneli evinizde su kaçağı varsa firmamızı arayın sorunsuz hizmet ile su sızıntısını bulup tamirini gerçekleştirelim.

İlgili Makaleler

Telefon et