Delik Su Borusu Tamiri Nasıl Yapılır?

Su Borusu Deliği Nasıl Kapatılır? 0532 580 97 29

Delik su boruları genellikle profesyonel bir tesisatçı tarafından tamir edilmelidir. Tamir işlemi, borunun nerede delik veya çatlak olduğuna bağlı olarak değişir. Bazı durumlarda, boru tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Firmamız delik su borusu tamiri işlemini profesyonel bir şekilde yapmaktadır Delik Su Borusu Tamiri Nasıl Yapılır? Diye düşünmeyin bizi arayın en doğru şekilde tamirini yapalım.
Hemen Ara WahatsApp

Delik Su Borusu Tamiri

Evinizde tesisat borusu delindiği zaman yapılması gereken ilk işlem su şebekesi giriş vanasının katılmasıdır. Banyonuzda veya tuvaletinizde duvara bir şey asarken matkapla su borusunu deldiğimiz zaman duvar fayanslara zarar vermeden mersin tesisat firmamız delinen su borusunun tamirini kırmadan yapmaktadır.

Delik Su Borusu Nasıl Tamir Edilir

Delik boru tamiri, özel üretim boru kaynak makinesi ile yapılmaktadır su borusu tamiri esnasında fayans 1 cm genişliğinde açılarak kaynak yeri hazırlanır. Özel üretim uçlar sayesinde delinen kısım kaynatılıp su sızıntısı sonlandırılır. Delinen su borusu yerinin çapına göre malzeme kullanılmalıdır. Borunun delinme sebebi, çivi, matkap, vida vs. ne olursa olsun firmamızla iletişime geçin delik su borusunun tamirini yapalım.

Su Borusu Delindi

Yaşam alanlarımızda tesisat sisteminde oluşan delinmeler hepimizin başına gelmektedir. Bazen su borusu kendiliğinden delinir bazen de yanlışlıkla matkapla duvar delerken yada duvara çivi cakarken tesisat borusunda delinmeler yaşamaktayız. Su borusunda delik kendiliğinden oluşmuşsa firmamız tarafından kaçak tespiti yaptırmanız gerekmektedir. Tesisat borusunu yanlışlıkla delmişseniz firmamızla iletişime geçin delik su borusunu kırmadan tamir edelim.

Delik Plastik Boru Tamiri

Plastik su borusu delinmelerine çok sık karşılaşıyoruz. Usta hatalarından, malzeme kalitesinden veya matkap ve çivi ile istemeden delinmesi yaşana bilir delinen borunun tamir edilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kırmadan delik su borusunun tamiri? Deneyimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Delinen su borularının tamir esnasında fayanslara zarar vermeden boru kesmeden özel aparatlarla kaynak işlemi yapmaktayız. Mersin geneli delinen su borusunun tamiri için bizimle iletişime geçin en kısa sürede sizin bulunduğunuz yere gelelim ve tamir işlemini gerçekleştirelim.
Delik Su Borusu Tamiri

Delik Demir Boru Tamiri

Su boruları fayansın ve betonun altında kalmaktadır çoğu zaman evde yapacağımız tadilat esnasında matkap la su borusunun delinmesine sebep oluruz. Demir su borusunun tamiri kırmadan yapılmaktadır. Demir su borusu delindi nasıl tamir edilir diye araştırırız demir su borusu tamiri neyle yapılır.
Hemen Ara WahatsApp

  1. Kimyasal boru macunu
  2. Sun fix yapıştırıcı
  3. Boru kelepçesi
  4. Kimyasal yapıştırıcılar

Kullanılan bu yöntemler sayesinde delinen demir su borusunun tamir işlemi yapılmaktadır. Delinen demir borunun durumuna göre bu malzemelerden uygun olan kullanılmalıdır. Matkapla delinen demir boru tamiri için tesisat firması arıyorsanız bizimle iletişime geçin en az hasarla onarımını gerçekleştirelim.

Delinen Su Borusu Nasıl Tamir Edilir

Delik su borusu nasıl tamir edilir? Delinen borunun tamiri yapılır mı? Plastik su borusu delik tamiri. Demir boru delik tamiri, Kombi petek borusu delik tamiri. Delik plastik boru tamiri, delik boru tamiri, delik demir su borusu tamiri, demir boru delindi nasıl tamir edilir. Delik su borusu tamiri,  kırmadan delik su borusu tamiri, galvaniz boru tamiri, pprc boru delik tamiri, metal su borusu tamiri. Su borusu delik kapatma, kalorifer borusu delik tamiri.

Su Borusunda Delik Tamiri

Tesisat borusunda tamir yöntemleri boru ve durumuna göre farklılık göstermektedir. En çok kullanılan yöntemler arasında su kaçak tamir kimyasalı ilk sırada uygulanmaktadır. Su kaçağı tamir kimyasalı evinizi kırmadan tesisat borusunda oluşan deliğin kapanmasını sağlamaktadır. Su sızıntısının nereden geldiği bulunamıyorsa tesisat kaçak giderici kimyasal uygulanabilir. Kimyasalla delik boru kapama yöntemi evinize zarar vermeden ek maliyetler çıkarmadan sızıntının oluştuğu delik noktayı kapatıp su kaçırmasını önleyecektir.
Hemen Ara WahatsApp

Su Borusunda Delik Neden Oluşur?

Delik su boruları, genellikle aşınma, korozyon, basınç değişiklikleri veya kötü montaj nedeniyle ve dışarıdan müdahale ile oluşur. Delik su boruları için çözümler arasında boruların tamir edilmesi veya değiştirilmesi yer alır. Ayrıca, boruların düzenli olarak bakımı ve temizlenmesi, deliklerin oluşumunu önleyebilir.

Matkapla Delinen Boru Nasıl Tamir Edilir?

Genel olarak evimizde küçük işleri kendimiz tamir ve onarımını gerçekleştirmek isteriz. Örneğin yeni aldığımız bir havluluk veya peçetelik montajını yapmak isteriz fakat banyo ve tuvaletlerde fayans altını göremediğimiz için tesisat borularının nereden geçtiğini bilemeyiz. Matkapla su borunun delinmesi nasıl tamir edilir? Diye düşünmeyin mersin geneli firmamızı arayın gelişmiş ekipmanlar ile kırmadan su borusunun tamir işlemini gerçekleştirelim.
Matkapla Delinen Boru Nasıl Tamir Edilir

Çivi ile Delinen Su Borusu Nasıl Tamir Edilir?

Banyo, mutfak ve tuvaletlerde kullanım amaçlı çokça ürün bulunmaktadır her evde olmazsa olmaz ürünler arasında peçetelik, havluluk ve sabunluk vs, yer almaktadır bu ürünlerin montajı için profesyonel tesisatçı çağırmak yerine kendimiz yapmak isteriz. Bazı kişiler matkapla montaj yaparken bazıları da çivi ile montaj yapmak istiyor fayans araları delindiği zaman arkasından boru geçme ihtimali vardır ve boru delinmektedir ama üzülmeyin kırma dökme olmadan firmamız çivi ile delinen borunun tamiri ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Delik Su Borusu Onarımı

Derik boru tamiri nasıl yapılır? Bir su borusu delik olduğunda, borunun tamiri için birkaç seçenek vardır. Borunun Tamiri Borunun delik kısmı, boru tamir bandı veya boru tamir macunu gibi malzemelerle kaplanabilir. Borunun Değiştirilmesi Borunun tam olarak nerede olduğunu ve ne kadar hasar gördüğünü belirlemek için bir su tesisatçısına danışın.

Plastik Su Borularında Delik Tamiri

PPRC ve PVC olarak bilinen tesisat ve kanalizasyon gider hatlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Tesisat boruları yapısı itibari ile dayanıklı olmalarına rağmen zamanlar görebilir. Tesisat borularında tamir işleminin birkaç tane onarım şekli vardır.
• Lastik bant ve hortum kelepçeleri
• Kauçuk ve silikon bant
• Epoksi macunu
• Fiberglas reçine bant
• Fiberglas reçine kumaş ve UV ışığı
Tesisat boruları delindiğinde evinizi kırmadan tamir işlemi gerçekleşmektedir.
Hemen Ara WahatsApp Delik Su Borusu Onarımı

Sızıntı Yapan PVC Boru Nasıl Tamir Edilir?

Pimaş boruların tamir işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılırsa sızıntı yapmadan uzun yıllar kullanılmaktadır. Pissu gider borusu tamiri minimum kırıkla tamir edilmektedir. Duvara çakılan çivi yada matkapla duvar delmek istediğimiz zaman fayans altında borunun delinmesi başımıza gelmektedir. Delik gider borusunun tamir edilmesi için her marka boruya farklı müdahaleler edilerek deliğin onarım işlemi gerçekleşmektedir.

İlgili Makaleler

Telefon et