Mersin Kanal Görüntüleme

Kameralı Gider Görüntüleme 0532 580 97 29

Firmamız Mersin de gider borularının kameralı görüntülenmesini yapmaktadır. Gider borusu ve kanal görüntüleme işinde deneyimli uzman ustalarımız gelişmiş görüntüleme ekipmanları ile Mersin kanal görüntüleme geneli hizmet vermekteyiz.
Hemen Ara WahatsApp

Kanal Görüntüleme:Kameralı Sistem
Gider Görüntüleme:7/24 Hizmet
Bizi Arayın:0532 580 97 29

Kameralı Gider Görüntüleme

Mersin de hizmet veren firmamız uzman ustaları ve gelişmiş cihazlar ile kanal görüntüleme hizmeti vermektedir. 22 metreye kadar gider borularında kırmadan görüntüleme yapmaktayız. Pis su gider borusunun açık olan kısmından kamerayı gönderip boru hattında ilerleyerek görüntüleme yapıyoruz. Kameralı gider borusu görüntüleme esnasında boru içerisinde ezik kırık çatlak tespiti yapmaktayız gider borularının su kaçırmasının yada sürekli tıkanmasının sebebini öğrenmek için görüntüleme yapmak şarttır.

  1. Pis su gider borusu görüntüleme
  2. Kanal görüntüleme
  3. Yağmurluk borusu görüntüleme
  4. Gider borusu görüntüleme
  5. Tuvalet gideri görüntüleme
  6. Klozet gideri görüntüleme
  7. Süzgeç gideri görüntüleme
  8. Mutfak gider borusu görüntüleme
  9. Logar görüntüleme

Kameralı Gider Görüntüleme

Boru İçi Görüntüleme

Gider borusunun iç kısmı görünmediği için tıkanıklık oluşması ve boruda ters eğim yada borunun delinmesini kırmadan kameralı cihazlarla tespit ediyoruz. Kanal açma işlemlerinde gider borusunu görüntüleyip sorunun nedenini tam olarak buluyoruz. Mersin kameralı gider görüntüleme hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz gider borularını kırmadan kameralı sistemlerle görüntüleyelim.

Kameralı Görüntüleme Sistemi

Pis su gideri görüntüleme, yağmurluk gideri görüntüleme, kanal gideri görüntüleme, lağım gideri görüntüleme, kanalizasyon gideri görüntüleme, kanal borusu görüntüleme, logar gideri görüntüleme, hizmetleri vermekteyiz.
Hemen Ara WahatsApp Kameralı Görüntüleme Sistemi

İlgili Makaleler

Telefon et